#ojaKT

Karmienie piersią w miejscach publicznych.. Niech rozpocznie się kolejna gówno burza, ale to co przed chwilą widziałam wprawiło mnie w osłupienie. Kobieta przy samym wejściu na basen karmi dziecko... 

Bez żadnego zasłaniania się, pół biedy jak to dziecko je i zasłania pierś ale po skończeniu bez żadnej skrępowania z piersią na wierzchu. W samym centrum (zaraz przed kasami basenu), gdzie biegają i widzą wszystko dzieci. 

Zamiast przejść się na koniec korytarza (może 50-60 m.) gdzie prawie nikt nie chodzi.
Akwamarynowa Odpowiedz

Karmienie piersią, wiadomo, siła wyższa, ale mnie śmieszą takie baby. Baby, nie kobiety. Baba wywala cycka i ma w poważaniu dyskomfort innych. Kobieta jak musi nakarmić dziecko, to robi to dyskretnie i w taki sposób, że i dziecko syte i psychika otoczenia cała.

niebieskiatrament Odpowiedz

Młody podrośnie, to go madka nauczy, że można przy ludziach sikać koło przystanku czy kiosku. Potem jako dorosły facet dalej będzie lać tam gdzie stanie. Znajdzie żonę co będzie karmić ostentacyjnie przy wszystkich i patola się rozmnaża.

AmziToIzma

Oj, wiele razy widziałam takiego brzdąca, któremu chciało się siku, a mamusia prowadzi go pod kiosk tuż przy chodniku, bo "mały jest, może". Całe gacie srrruuu aż do kostek, pisior na wierzchu, na oczach przechodniów i siusia. Rozumiem, że dzieciom trudniej jest dotrzymać, ale żeby taka mamusia chociaż z tym dzieckiem odeszła tak, aby nie był na widoku, a nie prawie na samym chodniku, olewajac ścianę kiosku...

bazienka

u mnie w Gda madka wysikiwala bachora tak, ze byl narzadami odwrocony do ulicy ( bylo to na przystanku tramwajowym w Gda glownym, mlode szczalo prosto na szybe odgradzajaca pzystanek od jezdni)
a potem ze pedofile...

Etanolansodu

Dwanastroje, a te dzieci to bachory, bo mają potrzeby fizjologiczne i głupie matki?

PinkFloyd

Nie, tylko głupie matki.

Etanolansodu

Dlatego są bachorami?

BigMikey

@Etanolansodu pani madko, albo karynko jak wolisz bachorami się nie swoje dzieci nazywa w młodszym pokoleniu, nowa w internetach?

TryMe

Ja w takich sytuacjach wyciągam telefon, robię zdjęcie i mówię że bardzo ładny chłopczyk. Czasami jeszcze oblizuję usta. Po czy spokojnym krokiem się oddałam. A

CzarnyCzwartek

@BigMikey nie trzeba być nowym w internetach, by zachować minimum kultury, jakiejkolwiek.

blairay

O Boże to sikanie 😨 ja czasami zwracam uwage a czasami patrzę wymownie, ale nie mogę się nadziwić jak kobieta zdejmuje dzieciakowi majtki na przystanku, albo na CHMIELNEJ przed zodiakiem, albo dosłownie gdziekolwiek wyszczewa tego malucha przed wszystkimi. Nawet nie próbują sie czy dziecka zasłonić, po prostu majtki w dół, siurek w dłoń albo za pupe mad ziemią i niech sika przodem do mnie. Jakie to jest krępujące! A pedofile? Przecież rozkracza i wypina te dziewczynkę na środku, każdy widzi

Bobo123 Odpowiedz

Również karmie piersią, ale nie wyobrażam sobie wywalić cyca i wszystkim pokazywać. Staram się tak robić, żeby nie było trzeba karmić w miejscu publicznym. Lecz jeśli jestem do tego, ,zmuszona" to robie to bardzo dyskretnie. Nawet nie chodzi o samopoczucie ludzi dookoła. Bo glodne dziecko to dramat. Ale ja czuła bym się mało komfortowo. To moje cycki i nie wiem co to za przyjemność pokazywać je całemu światu.

Mlena Odpowiedz

Jestem matką karmiacą, zdarza mi się to robić w miejscach publicznych, czasem inaczej się nie da, ale w pełni zgadzam się z autorem/autorką wyznania. Nigdy nikt nie widział nawet przez chwilę mojej piersi, zawsze to robię na uboczu, a jak nawet nie da się schować wystarczająco, nie ma najmniejszego problemu by się zakryć, wystarczy dostosowane ubranie, do tego czasem apaszka, myślę że nawet nie rzuca się w oczy ze karmię, może to wyglądać równie dobrze na zwykłe trzymanie dziecka,bo nie widać w ogóle piersi. To nie jest ani trochę kłopotliwe dla mnie, żeby zachować dyskrecję i kulturę.

scor Odpowiedz

Podczas interwencji w domu pewnej madki, którą uderzył jej sebastian... znaczy chłopak.
W domu totalny syf, na podłodze gdzieniegdzie butelki, biegające i wrzeszczące kilkoro dzieci. Madka w pewnym momencie łapie jedno z dzieci i zaczyna je karmić nie przestając rozmawiać z nami.

anakonda257

@scor No i? Jedzenie przy kimś jest zabronione?

PrawoLudzi Odpowiedz

Trza bylo sie gapic. ostentacyjnie. Zawsze tak robie - max 3min jak baka zauwazy i od razu chowa co tam ma i wielce zawstydzona. raz tylko jedna sie wydarla ale szybko zamknela jak jej powiedzialem ze "pokazuja to patrze przeszkadza to niech sie schowa a nie pyskuje". Nie probuj chamstwa kultura zwalczyc bo to smieszne dla chamstwa i uwlacza kulturze.

Nation88

Po co się patrzyć? Trzeba Freda na wierzch wyjąć i sobie siedzieć. Po czym rzucić hasło niech się wstydzi ten co widzi.

Babazwozu Odpowiedz

Sama jestem matką i chooj mnie strzela jak widzę te święte krowy wywalające swoje "wymiona". Drogie Panie, przecież to obleśne...

WyznaniaPenelope Odpowiedz

Karmiłam piersią dwójkę dzieci i nigdy nie musiałam robić tego w miejscu publicznym i ostentacyjnie. Uważam, że zawsze da się to zrobić na jakimś poziomie a jeśli nie ma odpowiedniego miejsca to się zasłonić. Dziecko nie je co 5 minut...

Nyks

Takie matki uwielbiam :)) MYŚLĄCE! Życzę samego zdrowia Tobie i Twoim dzieciom.

Libertas Odpowiedz

Co do sikania dzieci w miejscach publicznych.. U mnie na osiedlu,to chyba weszło na wyższy lvl, bo matka trzymała dzieciaka,a te sobie srało, jeszcze na koniec tym dzieckiem trząchała żeby wszystko wyleciało xddd moi znajomi nagrali tego filmik czego nie popieram, ale zabawnie się oglądało (filmiku nikt oprócz nas nie widział), żenada, wokół było mnóstwo ludzi

arizona41 Odpowiedz

Bo taka madka myśli że jak urodziła to jest święta, może robić co chce i jak ktoś się czepia to jej odp..a

RollyPolly

A ja myślę, że pewien poziom przyzwoitości i kultury albo się ma, albo nie. I kwestia ta raczej nie zmienia się wraz z narodzinami małego kaszojada.

Nyks

@RollyPolly oj nierzadko niestety hormony i odpieluszkowe zapalenie mózgu potrafią z normalnej kobiety zrobić mafkę...

CzarnyCzwartek

@RollyPolly patrząc na poziom komentarzy tutaj, to część jest blizej dna, niz kobieta z wyznania. Bawi mnie to, że większość tutaj mówi o kulturze, nie mając jej w ogóle, a że w innym aspekcie, to nie ma znaczenia. Wzywając kogos w internecie nikt nie staje sie lepszy, od kobiety, ktora również zachowała się źle, sorry, ale jesteście siebie warci i tyle, chcecie lepszego świata to zacznijcie zmieniać go od siebie.

Zobacz więcej komentarzy (18)
Dodaj anonimowe wyznanie