#vH5Bi

Po roku pracy w jednej firmie, w końcu wzięłam sobie urlop..
...bo w drugiej pracy wyjątkowo potrzebowali mnie stacjonarnie na parę dni.
KarolinaPoludniowa Odpowiedz

Widziałam coś takiego w memach o pracoholikach.

szarymysz

Dokładnie.
Autorko, czy kiedy jedziesz na urlop nad morze, to budujesz sobie na plaży biuro z piasku (podczas gdy inni budują zamki)? :)

mobikenobi

jak ktoś jest ogarnięty, pracuje na HO i jest np. programistą, albo marketingowcem - to da się rozbić 2 pełne etaty nominalnie i nikt nikomu ine przeszkadza, ja opędzam etat + 4 klientów na freelance i wszyscy żyją zadowoleni :)

upadlygzyms Odpowiedz

No to całe szczęście, że ten urlop dostałaś

Nocturno Odpowiedz

A potem płacz jak firma jednak dochodzi do wniosku, że trzeba ściągnąć znowu ludzi do biur

Dodaj anonimowe wyznanie