Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich...
Dragomir
Yyyyy... a prawo istnieje tylko dla tych znających je, czy obowiązuje wszystkich?
Frog
@Dragomir
Już chciałam napisać, że prawo wymyślili ludzie, ale wiem, że zaraz Ktoś wyskoczy z Dekalogiem na tablicach, krzewem gorejącym i tak dalej, więc jednak raczej się zamknę.
Jeden ksiądz ładnie powiedział: jeśli w niebie będzie brakowało ci twojego zwierzaka, Bóg ci go da. W ten sposób wszystkich pogodził
- A moj piesek?
- Ach, momencik.
- OK, juz do nas leci, wlasnie rozjechala go ciezarowka.
Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich...
Yyyyy... a prawo istnieje tylko dla tych znających je, czy obowiązuje wszystkich?
@Dragomir
Już chciałam napisać, że prawo wymyślili ludzie, ale wiem, że zaraz Ktoś wyskoczy z Dekalogiem na tablicach, krzewem gorejącym i tak dalej, więc jednak raczej się zamknę.