#HfAMJ

Każde dziecko chce spełniać dobre uczynki, by potem trafić do nieba, śpiewać z aniołkami i jeść dużo waty cukrowej z chmur.

Ja nigdy nie chciałam tam trafić, ponieważ przesadnie wierząca ciotka powiedziała mi, że w niebie nie ma zwierząt.

Nie ma to jak zabić wiarę pięciolatki.
zxc3210 Odpowiedz

Jeden ksiądz ładnie powiedział: jeśli w niebie będzie brakowało ci twojego zwierzaka, Bóg ci go da. W ten sposób wszystkich pogodził

chybajednaknie

- A moj piesek?
- Ach, momencik.
- OK, juz do nas leci, wlasnie rozjechala go ciezarowka.

mobikenobi Odpowiedz

Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich...

Dragomir

Yyyyy... a prawo istnieje tylko dla tych znających je, czy obowiązuje wszystkich?

Frog

@Dragomir
Już chciałam napisać, że prawo wymyślili ludzie, ale wiem, że zaraz Ktoś wyskoczy z Dekalogiem na tablicach, krzewem gorejącym i tak dalej, więc jednak raczej się zamknę.

Dodaj anonimowe wyznanie