Moja 36-letnia żona bawiła się z naszą 3-letnią córeczką domkiem dla lalek. Pokłóciły się o lalkę z różowymi włosami. Dziecko się popłakało, a matka obraziła.
Niema w tym nic złego. Mam 32 lata moja córka 5 i mam dużo takich sytuacji. Dzieciak musi się nauczyć że nie zawsze w życiu dostanie to czego oczekuje.
NieChceLoginu
Ale w jakiś cywilizowany sposób a nie że matka się na dziecko obraża.
U psychiatrzyni. Psychiatra facet może ją tylko skrzywdzić i wykorzystać, a potem porzucić
Dragomir
Weź się yebnij w czajnik.
Przypadektaki
Dragomir, to ty tu jestes nienormalny, skoro polemizujesz z trollem.
Dragomir
To nie polemika.
Przypadektaki
Nie odpisuj mu, bo on się tym karmi.
GeraltofRivia
Dragomir uwielbia "cisnąć" Wyzwolonej, która sama zresztą jest jawnym baitem. Ale on to łyka jak pelikan. I trochę tak go widzę - jak pelikana o wielkim dziobie, lecz krótkich nóżkach.
Nie wiem jak można chcieć uchodzić za człowieka sukcesu, o inteligencji wyższej niż przeciętna, jednocześnie spędzając cały wolny czas na komentowaniu anonimowych i na kłótniach z czymś, co w sumie wygląda jak konto stworzone do prowokowania :D
Frog
Tu mamy bait podwójny - powyższa Wyzwolonaa jest majowa (czyli troll trollujący trolla).
ArabellaStrange
Akurat to konto jest na pewno stworzone do prowokowania, to jest to majowe.
Swoją drogą, wyrobiłam sobie nawyk sprawdzania daty, kiedy czytam Wyzwoloną 🤪
Frog
@Arabella
Dokładnie 🐢
chybajednaknie
Ja tego nie robię. To jest głupi i głupszy. Staram się przeskakiwać i nie zwracać uwagi.
Niema w tym nic złego. Mam 32 lata moja córka 5 i mam dużo takich sytuacji. Dzieciak musi się nauczyć że nie zawsze w życiu dostanie to czego oczekuje.
Ale w jakiś cywilizowany sposób a nie że matka się na dziecko obraża.
U psychiatrzyni. Psychiatra facet może ją tylko skrzywdzić i wykorzystać, a potem porzucić
Weź się yebnij w czajnik.
Dragomir, to ty tu jestes nienormalny, skoro polemizujesz z trollem.
To nie polemika.
Nie odpisuj mu, bo on się tym karmi.
Dragomir uwielbia "cisnąć" Wyzwolonej, która sama zresztą jest jawnym baitem. Ale on to łyka jak pelikan. I trochę tak go widzę - jak pelikana o wielkim dziobie, lecz krótkich nóżkach.
Nie wiem jak można chcieć uchodzić za człowieka sukcesu, o inteligencji wyższej niż przeciętna, jednocześnie spędzając cały wolny czas na komentowaniu anonimowych i na kłótniach z czymś, co w sumie wygląda jak konto stworzone do prowokowania :D
Tu mamy bait podwójny - powyższa Wyzwolonaa jest majowa (czyli troll trollujący trolla).
Akurat to konto jest na pewno stworzone do prowokowania, to jest to majowe.
Swoją drogą, wyrobiłam sobie nawyk sprawdzania daty, kiedy czytam Wyzwoloną 🤪
@Arabella
Dokładnie 🐢
Ja tego nie robię. To jest głupi i głupszy. Staram się przeskakiwać i nie zwracać uwagi.