Jak dobrze, że mnie nie można tak zastąpić. Zoofilia jest na szczęście karalna
Dragomir
Fakt, niełatwo zastąpić takiego głupola. W świecie zwierząt najgłupsze osobniki sa pożerane lub wywalane z gniazda. Aż cud że cię matka do tej pory trzyma i żywi, że aż ci się chce wymyślać te kocopoły.
wyzwolonaa
W większości gatunków panuje matriarchat albo przynajmniej równość płci. Ale takie smalce alfa nie są w stanie się z tym pogodzić. Wbrew temu co ci mówi ksiądz Natanek my też jesteśmy zwierzętami
Jak dobrze, że mnie nie można tak zastąpić. Zoofilia jest na szczęście karalna
Fakt, niełatwo zastąpić takiego głupola. W świecie zwierząt najgłupsze osobniki sa pożerane lub wywalane z gniazda. Aż cud że cię matka do tej pory trzyma i żywi, że aż ci się chce wymyślać te kocopoły.
W większości gatunków panuje matriarchat albo przynajmniej równość płci. Ale takie smalce alfa nie są w stanie się z tym pogodzić. Wbrew temu co ci mówi ksiądz Natanek my też jesteśmy zwierzętami
Zoofilia jest legalna w Danii.