W tydzień po założeniu konta na FB zerknęłam w folder wiadomości „inne”. Dostałam zdjęcia członków od 7 facetów.
Mam 14 lat i zaznaczyłam to w profilu.
Skoro jest/była tam wyraźna informacja o Twoim wieku, to zgłosiłbym tych palantów na policję. Nie do FB, bo oni nic nie robią, tylko na policję. Wg mnie wysyłanie niechcianych materiałów o charakterze seksualnym można podciągnąć pod molestowanie seksualne nieletniej.
Jeszcze jakieś wątpliwości, że patriarchat trzeba wypalać rozżarzonym żelazem?
chybajednaknie
Kto rozpali ogień? Kto zatroszczy się o żelazo? Kto chwyci za rozżarzone żelazo? Kto będzie skutecznie trzymał patriarchat aby nie uciekł?
Logistyka wypalania przerasta wprawione w użytkowanie smartfona dłonie. Żadna apka nie pomoże. Pozostanie płacz i cyfrowe wyrazy oburzenia, jak również jałowe postulaty.
wyzwolonaa
Xd przecież nie chodzi o dosłowne wypalanie. I wy chcecie dyskutować ze mną na równym poziomie...
szarymysz
"I wy chcecie dyskutować ze mną na równym poziomie"
A kto powiedział, że chcemy? :)
Dragomir
Nikt z nas nie szanuje na tyle nisko, żeby zrównać się poziomem z tobą chłopcze-kakaowcze :)
KarolinaPoludniowa
@Dragomir: poziom poniżej podłogi, a nikt nie będzie schodził do piwnicy:)
Dragomir
Miało być: nie SZORUJE
Frog
@chybajednaknie
Chapeau bas!!
Creme de la creme!!
Perfect!!
Und so weiter 😁
Skoro jest/była tam wyraźna informacja o Twoim wieku, to zgłosiłbym tych palantów na policję. Nie do FB, bo oni nic nie robią, tylko na policję. Wg mnie wysyłanie niechcianych materiałów o charakterze seksualnym można podciągnąć pod molestowanie seksualne nieletniej.
Wyloguj się z tego rakowiska...
Jeszcze jakieś wątpliwości, że patriarchat trzeba wypalać rozżarzonym żelazem?
Kto rozpali ogień? Kto zatroszczy się o żelazo? Kto chwyci za rozżarzone żelazo? Kto będzie skutecznie trzymał patriarchat aby nie uciekł?
Logistyka wypalania przerasta wprawione w użytkowanie smartfona dłonie. Żadna apka nie pomoże. Pozostanie płacz i cyfrowe wyrazy oburzenia, jak również jałowe postulaty.
Xd przecież nie chodzi o dosłowne wypalanie. I wy chcecie dyskutować ze mną na równym poziomie...
"I wy chcecie dyskutować ze mną na równym poziomie"
A kto powiedział, że chcemy? :)
Nikt z nas nie szanuje na tyle nisko, żeby zrównać się poziomem z tobą chłopcze-kakaowcze :)
@Dragomir: poziom poniżej podłogi, a nikt nie będzie schodził do piwnicy:)
Miało być: nie SZORUJE
@chybajednaknie
Chapeau bas!!
Creme de la creme!!
Perfect!!
Und so weiter 😁