#6deOn
Otherkin to osoby, które wierzą, że nie są ludźmi tylko czymkolwiek innym - jak np. Elf czy kosmita (widziałam taki przyladek). Ludzie na Reddit i Tumblr próbowali mnie przekonać, że to normalne, ale ja wciąż podchodzę do tego bardzo sceptycznie.
Nie oglądaj tiktoka, to ogłupia!
Dla niego już chyba za późno.
A może trzeba być głupim, by się odnaleźć w tiktoku? 🤔
Choroby psychiczne są niepokojące. Fakt, że niektórzy je gloryfikują zamiast leczyć tego nie zmienia
Ty transfobie😂😂😂
To jedna z możliwości.
Istnieje też cała masa idiotów oraz osób, które za wszelką cenę chcą zwrócić na siebie uwagę.
Mamy też plagę ludzi, którzy przez pryzmat ocen i polubień w sieci, kreują swoją "wartość".
Otherkini mogą mieć rację. Bo niby skąd się wzięły tabliczki: Obcym wstęp wzbroniony?
Ano, w książkach medycznych, też często jest opisane "ciało obce".
Oni robią to dla wyświetleń, a ty nabijasz im kabzę. Dziękuję, sprawa wyjaśniona, można się rozejść.
Życie w świecie realnym zamiast w Internecie bardzo ci pomoże. Instagramy i tiktoki mają tyle do prawdziwego życia, co komedie romantyczne i horrory.
To zupełnie normalne, ludzie są różni i powinieneś się z tym pogodzić
Tobie też się wydaje że jesteś onlyfajansiarą. Powinieneś się leczyć.