#F1aBC

Mam zdolności charakteryzatorskie, ale ujawniły się one w dość niespodziewanym dla mnie momencie.

Gdy w szkole podstawowej nadchodził dzień sprawdzianu z jakiegoś przedmiotu, którego nie lubiłam albo do którego się nie przygotowałam, charakteryzowałam się na osobę chorą. Używałam pasteli suchych i wyobraźni. Zawsze tak "podmalowałam" delikatnie swoją twarz, aby wyglądać na chorą i zmęczoną, że rodzice zmartwieni zostawiali mnie w domu. Czasem dodatkowym patentem było zrobienie sztucznej biegunki na majtkach "przypadkowo" zostawionych i zalanych wodą w łazience. I dobrze na tym wyszłam, jeśli chodzi o moją przyszłość zawodową :)
FoxyLadie Odpowiedz

Wspaniałe uczucie, znać swój talent i przeznaczenie :-).

Qzin

Nie jeśli wiesz że twój talent i przeznaczenie to uczenie innych. Wtedy masz wybór pasją albo pieniądze. Ja wybrałem pieniądze i trochę mi smutno że nie mogę się spełniać w zawodzie.

EarthQ

Serio? Nawet tutaj jest narzekanie jak to nauczycielom jest ciężko?

pinkblondi

Qzin, to ucz więcej godzin niż etat, wtedy więcej czasu jesteś szczęśliwy i masz większe pieniądze. Albo udzielaj tylko korków. Albo zatrudnij się w prywatnej szkole. Kasa większą i pasja spełniona.
Moja pasją jest jedzenie paczkow. To dopiero smuteczek, że prawie niemozliwe na niej zarobić. Tym bardziej że mieszkam na wsi. Szkoły tu są, ale pracy dla testera Paczków w okolicy 100km nie znajdę :(

AllGoodNamezTaken

@pinkblondi zostań pączkową influencerką. Załóż instagrama, pisz o pączkach, nagrywaj pączkowe filmy i zostań sławna, a cukiernie zaczną ci płacić za jedzenie ich pączków!

AgarAgar

W prywatnych szkołach zazwyczaj są mniejsze pieniądze. Opinia na podstawie pracy mojej mamy w 4 prywatnych i 3 państwowych szkołach

leniwalisica Odpowiedz

Dorabiałam sobie stłuczenia, siniaki i oparzenia, piękne czasy, ach

AniWteAniWeWte Odpowiedz

Ja sobie tworzyłam wysypkę tłokiem od strzykawki :D zasysałam skórę, przez co tworzyły mi się na skórze małe zaczerwienione bąbelki. Miałam wtedy jakieś 15 minut, żeby pokazać to mamie. Dostawałam wapno i wolny dzień!

MamaMuminka1234

Ja nienawidziłam niemieckiego. I z racji słabych naczynek w nosie często je sobie mechanicznie uszkadzalam i leciała mi krew. I wtedy szłam do higienistki i początek lekcji wraz z odpytywaniem miałam z głowy.

derp Odpowiedz

Sztuczna biegunka podbiła moje serce.

Niezywa Odpowiedz

Możesz zatrudnić się przy filmach, fajny zawód swoją drogą.

FoxCat Odpowiedz

A mi wystarczyło, że się nie pomalowałam. Mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy, jak się nie przyciemnię pudrem, to wyglądam, jak zombie.

Etanolansrodu Odpowiedz

Nie wstyd ci było oszukiwać rodziców? Oni pewnie się martwili o ciebie, a ty ich bezczelnie wykorzystywałaś.

MamaMuminka1234

Wyluzuj. Może Ty jesteś idealna, ale na pewno wiele osób kombinowało w czasach szkolnych, żeby nie musieć iść do szkoły. Ja też kombinowałam i przyznaje się do tego szczerze.

Etanolansrodu

No tak, najpierw kombinowanie w szkole, potem w całym życiu. Szczególnie wtedy, kiedy trzeba ponieść konsekwencje swojego lenistwa jak u autorki.

MamaMuminka1234

Oświeć mnie, jakie to były te konsekwencje lenistwa, bo ja się nic nie doczytałam.

aceofspades

Ciekawe czy ludzie zauważyli, że to nie prawdziwa Etanolansodu xD założę się, że większość nawet nie przeczytało całej nazwy i od razu pomyślało, że to nasza stara dobra etanolan znowu umoralnia ludzi.

MamaMuminka1234

Kurde, Ace, ja pierdzielę. Masz rację. Zauważyłam już ten nick w innym wyznaniu a tu przegapiłam.

nata

A jakie ma to znaczenie, kto to napisal?

Dodaj anonimowe wyznanie